Будильник настільний з мелодіями і дзвінком. Фігурної форми із пластику. Великий Циферблат з великими цифрами. Є підсвічування / для перегляду часу ночі /, кнопка знаходиться зверху. Тривалість роботи сигналу до 30 хвилин, відключається ззаду. У цій моделі замість звичайного пищащего звуку грає кілька чергуються мелодій, або за допомогою тумблера, що знаходиться позаду, можна переключити на дзвінок, як в механічному будильнику. Так само у годиннику є функція повтору дзвінка через 5 хв. Для цього під час роботи будильника, необхідно натиснути на клавішу підсвічування, дзвінок відключиться, але через 5 хв знову спрацює. Цю процедуру можна повторювати багаторазово. Працює на двох пальчикових батарейках /елемент живлення А А /, вони розташовані під кришкою знизу будильника. До комплекту не входить.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Колір корпусу | Синій |
| Колір циферблату | Білий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 115 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Висота | 80 мм |
- Ціна: 234 ₴








