
Годинники настільні електронні з червоними цифрами і температурою та 8 будильників
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: СAIXING-818-КР
600 ₴
Показати оптові ціни- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
Годинники настільні електронні з червоними цифрами і температурою та 8 будильників. Являє собою годинник з будильником від 220 в зі світлодіодною індикацією часу, який підходить як для домашнього користування, так і для офісу. Корпус виготовлено з високоміцного пластику, що має гарний ступінь зносостійкості. Годинник має досить гучний сигнал будильника. Вимикається він при натисканні на клавішу на верхній панелі. Там же розташовані всі кнопки управління. Є функція музичного сповіщення кожної години, цей режим вимикається з 21 години до 7 ранку. На екрані відображається і температура, оскільки годинник оснащений вбудованим температурним датчиком з діапазоном робочих температур від мінус -9 до + 50 градусів, з кроком вимірювання температури в 1 градус. Пристрій працює у двох режимах відліку часу - 12 і 24 години. Можна встановити одночасно вісім будильників на різний час. Прилад працює від 220 В, але під час вимкнення електрики пам'ять зберігається, завдяки вбудованому додатковому джерелу живлення (елемент CR-2032), водночас табло світитися не буде. З 21 до 7 ранку яскравість екрану автоматично зменшується. Довжина мережевого дроту - 1,5 м. Висота цифр на екрані - 30 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caixing |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Червоний |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 195 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Висота | 80 мм |
- Ціна: 600 ₴


