Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будильник настільний з підсвічуванням червоний. Годинник з будильник фігурної форми. Корпус виконаний із кольорового пластику. Циферблат білий, з добре видимими чорними стрілками та цифрами. Є підсвічування / для перегляду часу вночі /, кнопка знаходиться з лицьового боку. Тривалість сигналу будильника до 30 хвилин. Для зручнішого відключення дзвінка тумблер зроблений на верхній панелі. Механізм кварцовий, на одній пальчиковій батарейці /елемент живлення АА/. До комплекту не входить.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Колір корпусу | Червоний |
| Колір циферблату | Білий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 33 мм |
| Висота | 65 мм |
- Ціна: 157 ₴







