Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будильник з відключенням сигналу зверху 793. Годинник з будильником фігурної форми. Корпус виконаний з кольорового пластику. Циферблат білий, з великими чорними, відмінно видимими цифрами і стрілками. Є підсвічування / для перегляду часу ночі /, кнопка знаходиться з тильного боку. Тривалість роботи сигналу до 30 хвилин. Для більш зручного відключення дзвінка, тумблер зроблений на верхній панелі. Механізм кварцовий,на однієї пальчикової батарейки /елемент живлення А А /. До комплекту не входить.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xinda |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Колір циферблату | Білий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Висота | 80 мм |
- Ціна: 172 ₴






