Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинники наручні чоловічі круглі не дорогі, виконані в корпусі жовтого кольору з чорним циферблатом, білими стрілками і мітками. У даній моделі варто кварцовий механізм, застібка звичайна. Час в годинах встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводний ключ і обертати до установки. Працюють на батарейці - таблетці G4 (елемент 626,377).
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 42 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Основні | |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Класичні годинник |
| Стать | Чоловіча |
| Скло | Мінеральне |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Форма | Кругла |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Формат часу | 12 годин |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
- Ціна: 224 ₴


