
влевовправо
Великий будильник настільно-настінний великий червоний (150 х 150 )
- Готово до відправки
- Код: 0101260 (К-42 ) кр
225 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будильник настільно - настінний (150 х 150) квадратний форми великої. Корпус виготовлений із кольорового пластику. Циферблат білий, з великими чорними, які можна побачити цифрами та стрілками. Тривалість роботи сигналу будильника до 30 хвилин вимикається за бажання ззаду. Механізм кварцовий, на одній пальчиковій батарейці /елемент живлення А/, у комплект не входить.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Форма | Квадратна |
| Тип годинника | Настільні |
| Колір циферблату | Білий |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Висота | 150 мм |
- Ціна: 225 ₴







