
влевовправо
Годинник настільних електронних батарейок 3620 з підсвічуванням таймера і термометром
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0101280
264 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Часи настільні на батарейках 3620 з підсвічуванням світла. Це годинник з будильником, таймером, градусником і підсвічуванням твердого пластику. Вони мають дисплемію з великими чіткими цифрами. Позначте цей пункт, якщо ви натиснете кнопку « Згори » або « Перекосити ». На екрані буде показано рік, кількість, місяць (календар на 100 років). Цей пристрій працює у двох режимах відліку часу ✔ 12 і 24 години. Кнопки управління знаходяться з тильної сторони годинника. Годинник працює на двох батарейки (ААА) мікропальчик. До колектування не входять. Більш детальна інформація при купівлі або дзвониці. Дисплей 75 мм х 30 мм. Висота 25 мм. Будильник - 6 мелодий.
| Габаритні розміри годинників | |
|---|---|
| Висота | 52 мм |
| Ширина | 114 мм |
| Глибина | 42 мм |
| Основні | |
| Колір корпусу | Синій |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Форма | Прямокутна |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Електронна/цифрова |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Термометр | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Голосове сповіщення | Ні |
- Ціна: 264 ₴






