Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник настінний прямокутної форми, корпус мдф, з лицьового боку картина 25 х 25 см. На відстані 2 см кріпиться скло з нанесеними цифрами. Механізм з пливе стрілкою ( не цокають). Працюють на пальчикової батарейки (елемент А ).
| Габаритні розміри годинників | |
|---|---|
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Основні | |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Країна виробник | Україна |
| Тип годинника | Настінний |
| Форма | Квадратна |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
- Ціна: 320 ₴




