
влевовправо
Годинники наручні з підсвічуванням пластмасові XJ-707
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0101407 (кк-628)
146 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник ― ілюмінатор ( з підсвічуванням ) xj-707 електронні, пластмасові квадратної форми, плоскі. Рідкокристалічний індикатор з великими цифрами, показує 12 / 24 годинне час, також на табло відображається число, місяць, день тижня. У моделі є будильник і секундомір. Кнопки управління розташовуються по зовнішньому діаметру корпусу і захищені від мимовільного натискання. Годинники виконані в пиле - вологонепроникному корпусі. Працюють на батарейці - таблетці G10 (елемент 389 ), яку закриває металева кришка на гвинтики. 

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kenka |
| Країна виробник | Китай |
| Тип механізму | Електронний |
| Циферблат | Цифровий |
| Скло | Пластикове |
| Стать | Унісекс |
| Браслет/Ремінець | Пластиковий |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластмаса |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Формат часу | 12 годин |
| Тип | Спортивний годинник |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Додаткові функції | Будильник |
- Ціна: 146 ₴






