Настільний годинник VST-717 являють собою будильник від 220 до світлодіодної індикації часу, який підходить як для домашнього користування, так і для офісу. Корпус виготовлений із високоміцного пластику, що має гарний ступінь зносостійкості. Годинник має досить гучний сигнал будильника. Вимикається він під час натискання на велику центральну клавішу на верхній панелі. Там само розташовані всі кнопки керування. Світний дзвіночок на табло, що сигналізує про увімкнений або вимкнений будильник, вимикається тумблером із тильної сторони годинника. Прилад працює від 220 в, але у разі вимкнення електрики пам'ять зберігається завдяки вбудованому додатковому джерелу живлення ( елемент АА-дві штуки), водночас табло світиться не буде. Довжина мережевого дроту — 1,5 м. Висота цифр на екрані — 30 мм. Інструкція російською мовою додається.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VST |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Форма | Овальна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Зелений |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 165 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Висота | 70 мм |
- Ціна: 456 ₴









