Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний годинник VST-738 являє собою будильник від 220 до світлодіодичної індикції часу, який підходить як для домашнього користування, так і для офісу. Корпус зроблений з високопробного пластику, який має добрий ступінь зносостійкості.Часи мають досить гучний сигнал будильника. Відключається він при натисканні великої центральної клавіші на верхній панелі. Там же знаходяться всі кнопки керування. Світний дзвіночок на табло, сигналізуючий о Ввімкнений або вимкнений будильник відключається тумблером з тильної сторони годинника. Прибір працює від 220 в, але при відключенні електрики пам'ять зберігається завдяки вбудованому додатковому джерелу живлення ( елемент А А -две штуки), при цьому табло світиться не буде. Довжина мережевого дроту ae 1,5 м.Висота цифр на екрані ha 25 мм. Інструкція російською мовою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VST |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Червоний |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 140 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Висота | 55 мм |
- Ціна: 403 ₴










