Електронні настільні годинники з зеленою підсвіткою VST-862 Sмають прямокутну форму під колір дерева. Світлодіодні електронні годинники незвичайного дизайну відмінно вписуються в будь-який інтер'єр квартири, будинку або дачі, а так само офісу. Яскраві зелені цифри виглядають ефектно на такій поверхні. Сучасний дизайн, яскрава світлодіодне підсвічування, функціональність і компактність робить їх дуже популярними на даний момент. Годинник показує час, дату, температуру. Висота цифр 20 мм. Розміри 150 х 70 х 40 мм
Характеристики:
- Колір корпусу: чорний.
- Колір світіння цифр: зелений.
- Формат часу: 12 / 24 години.
- Відображення: час, дата, температура.
- Функція будильника. 3 кнопки для налаштування і управління годинами.
- Живлення: 4 батарейки (ААА) типу (не входять в комплект).
- Роз'єм для підключення зовнішнього джерела живлення (кабель для живлення від USB порту в комплекті). Так само є можливість живлення від мережевого адаптера 5 В ( не входить в комплект - але можна замовити разом з годинником ).
- Розміри: 150 x 70 x 40 мм
Комплектація:
- Електронні годинники;
- USB кабель живлення.
* Колір або відтінок товару на фотографії може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
Принцип роботи:
1. Харчування. Здійснюється від чотирьох батарейок типу ААА або через USB від зовнішнього блоку живлення DC5V/500 мА. Також всередині вже встановлена літієва батарея для збереження інформації про час і виставлених будильників при відключенні живлення або розряді батарей.
2. Відображення інформації. Годинники відображають час у 2-х форматах на вибір (24 год. / 12 год ), дату (рік, місяць, число) і температуру (за Цельсієм або Фаренгейтом на вибір). На вибір є 3 режими відображення:
- DP-1 час+температура 10 сек, потім дата 5 сек - і так по черзі.
- DP-2 відображає якийсь один вибраний режим.
- DP-3 відображає час і температуру.
3. Управление звуком. Основная задача этой функции - экономить заряд при работе от батареи. Суть ее заключается в том, что дисплей светится около 14 секунд, после чего переходит в режим энергосбережения (то есть не отображает информации), а для того чтобы его включить необходимо, например, хлопнуть в ладоши или создать любой другой шум или дотронуться до часов.
4. Будильник. Можно установить три будильника. Будильник работает в течении одной минуты достаточно громко и противно, чтобы разбудить. Отключается любой из трех кнопок.
5. Яркость дисплея с 21 часа до 7 утра уменьшается.
6. Настройка. Для налаштування годин на задній поверхні є 3 кнопки SET UP і DOWN призначення яких непогано описано в інструкції (натискання на кнопку супроводжується звуковим сигналом). Для скидання всіх налаштувань в батарейному відсіку знаходиться кнопка RESET.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VST |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Зелений |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Висота | 70 мм |
- Ціна: 540 ₴




