Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник дитячий наручний з Барбі. Дитячі кварцові годинники круглої форми. На циферблаті і ремінці зображення з різних дитячих аніме ( мультфільмів ). Ремінець м'який і легко гнеться і обхоплює дитячу ручку. Застібка звичайна. Час виставляється класичним способом: витягується заводна голівка і переводяться стрілки. Працюють на батарейці - таблетці G4 ( елемент 626 ).
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 28 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Ширина ремінця | 14 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитячі |
| Стать | Жіноча |
| Скло | Пластикове |
| Колір браслета/ремінця | Червоний |
| Форма | Кругла |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір циферблату | з малюнком |
- Ціна: 254 ₴




