Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинники настінні RIKON 8751 якісні, виробництва Індії, квадратної форми, кварцові. Працюють на батарейці (пальчикова - елемент А ). Механізм кроковий. З лицьового боку по всіх кутках кромки мають вставки під метал.
| Габаритні розміри годинників | |
|---|---|
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Основні | |
| Виробник | Rikon |
| Колір корпусу | Мідний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Індія |
| Тип годинника | Настінний |
| Колір циферблату | Жовтий |
| Форма | Квадратна |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
- Ціна: 344 ₴






