Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник на розтяжному браслеті (гумка). Виконані в комбінованого кольору металевому корпусі з чорним циферблатом та білими добре видимими цифрами. У цій моделі стоїть кварцовий механізм. Час у годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводний ключ зі штифтом і повертати до установки. Працюють на батарейці – таблетці G4 (елемент 626,377).
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 35 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Довжина ланцюжка | 180 мм |
| Основні | |
| Колір корпусу | Комбінований |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Класичні годинник |
| Стать | Унісекс |
| Скло | Мінеральне |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Комбінований |
| Форма | Кругла |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
- Ціна: 380 ₴





