Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник із будильником овальний форми великі. Корпус виготовлений із кольорового пластику. Циферблат білий, з великими чорними, які чудово видно цифрами та стрілками. Тривалість роботи сигналу будильника до 30 хвилин вимикається за бажання ззаду. Механізм кварцовий, на одній пальчиковій батарейці/елемент живлення А/.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Форма | Овальна |
| Тип годинника | Настільні |
| Колір циферблату | Білий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 120 мм |
| Глибина | 47 мм |
| Висота | 100 мм |
- Ціна: 156 ₴





