
влевовправо
Красиві та елегантні жіночі годинники круглої форми
- Готово до відправки
- Код: 0101680
300 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Красиві та елегантні жіночі годинники круглої форми. Годинник жіночий в корпусі під колір золота. Годинник наручний круглої форми з білим циферблатом дуже витончено виглядає на руці. Ця модель підходить як для молоді, так і для середнього віку. У цій моделі стоїть кварцовий механізм, звичайна застібка. Час у годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводну головку зі штифтом і повертати до установки. Працюють на батарейці – таблетці G4 (елемент 626,377). Діаметр 28 мм. Ремінець завширшки біля корпусу 14 мм, а на застібці 12 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Дизайнерські/Fashion |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Білий |
| Колір браслета/ремінця | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 28 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Ширина ремінця | 12 мм |
| Загальна довжина | 200 мм |
- Ціна: 300 ₴




