
Ванночка дитяча складається біло-синя
- Готово до відправки
- Код: 0101730 т2
2 058 ₴
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
Дитячі товари надсилаються тільки за Промоплатою або передоплатою (повною або від 100 гр).
Ванночка дитяча складається біло-синя. Ставте питання у Viber 0501634088 або чаті. Складна дитяча ванна з подушкою біло-синя Польща. Завдяки складаним ніжкам ванна не складеться під час купання, а неслизькі ніжки забезпечать безпеку на слизькій поверхні. Висока якість: м'яка знімна дитяча подушка, що застібається ремінцями. Ванночка відповідає суворим європейським стандартам безпеки. Пробка у формі зірки змінить колір із синього на білий, якщо температура води перевищує 38°C. Наша ванна оснащена антиковзним елементом, який підвищить безпеку вашої дитини під час купання. Легко складається! Ви можете швидко скласти ванну без проблем. Завдяки можливості складання ванни, її можна легко взяти з собою в машину або поставити будинки у зручне місце, а через використання високоякісних матеріалів – ванна довговічна, і її якісне виготовлення прослужить роками. Для придбання товару натисніть кнопку "Купити" або пишіть в повідомлення й на вайбер!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | З народження |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Отвір для зливу води |
| Колір | Синій |
| Довжина | 82 см |
| Ширина | 50 см |
| Висота | 21.5 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 058 ₴






