
влевовправо
Будильник настільно-настінний великий (150 х 150) у формі яблука синій
- Немає в наявності
- Код: 0101733 (К-42 ) г
225 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
3px"> rong>Будильник настільно-настінний (150 х 150) у формі яблука синій великий. Корпус виготовлений із кольорового пластику. Циферблат білий, з великими чорними, які чудово видно цифрами та стрілками. Тривалість роботи сигналу будильника до 30 хвилин вимикається за бажання ззаду. Механізм кварцовий, на одній пальчиковій батарейці/елемент живлення А/.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Колір корпусу | Синій |
| Колір циферблату | Білий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Висота | 150 мм |
- Ціна: 225 ₴




