Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будильник настільний сірий. Годинник з будильник фігурної форми. Корпус виконаний із кольорового пластику. Циферблат білий із чорними, добре видимими цифрами та стрілками. Є підсвічування / для перегляду часу вночі /, кнопка знаходиться зверху. Тривалість роботи сигналу будильника до 30 хвилин відключається ззаду. Механізм кварцовий, на одній пальчиковій батарейці /елемент живлення АА/. До комплекту не входить.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xinda |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір циферблату | Білий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 95 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Висота | 85 мм |
- Ціна: 172 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова коробка








