Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник на ремінці, виконаний у білому металевому корпусі з фосфорним циферблатом і чорними добре видимими цифрами та стрілками. Вночі, перед тим, як лягти спати, потримати годинник біля лампочки (циферблат яскравіше світитиметься). У цій моделі стоїть кварцовий механізм, звичайна застібка. Час у годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводну головку зі штифтом і повертати до установки. Працюють на батарейці – таблетці G4 (елемент 626,377).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір циферблату | Зелений |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 35 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Загальна довжина | 230 мм |
- Ціна: 352 ₴







