Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник наручний у чорному корпусі з числом чоловічий. Годинники круглі на ремінці чорного кольору, виконані в корпусі чорного кольору з білим циферблатом, білими стрілками, мітками та календарем (числом). Додаткові циферблати та кнопки не активні (бутафорія). У цій моделі знаходиться кварцовий механізм, звичайна застібка. Час у годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до другого клацання висунути заводний ключ зі штифтом і повертати до установки. Календар виставляється при першому натисканні. Працюють на батарейці-таблетці G4 (елемент 626377).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Білий |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 42 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Загальна довжина | 230 мм |
- Ціна: 323 ₴




