Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник наручний чоловічий з коричневим ремінцем. Годинники круглі на ремінці коричневого кольору, виконані в корпусі білого кольору з білим циферблатом, цифрами та мітками. Додаткові циферблати не активні (бутафорія). У цій моделі знаходиться кварцовий механізм, звичайна застібка. Час у годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводний ключ зі штифтом та обертати до встановлення. Працюють на батарейці-таблетці G4 (елемент 626377).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір циферблату | Білий |
| Колір браслета/ремінця | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 44 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина ремінця | 24 мм |
| Загальна довжина | 230 мм |
- Ціна: 303 ₴





