Распродажа
-10%
-10%влевовправо
Годинник наручний кварцовий з числом
- Готово до відправки
- Код: 0101833
238 ₴
214 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник наручний кварцовий з числом. Годинники круглі на ремінці чорного кольору, виконані в корпусі під колір золота з жовтим циферблатом, білими стрілками, римськими цифрами та календарем (числом). Додаткові циферблати та кнопки не активні (бутафорія). У цій моделі знаходиться кварцовий механізм, звичайна застібка. Час у годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до другого клацання висунути заводний ключ зі штифтом та обертати до встановлення. Календар виставляється при першому натисканні. Працюють на батарейці-таблетці G4 (елемент 626377).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Римські цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Жовтий |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 36 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
- Ціна: 214 ₴







