-10%влевовправо
Годинник наручний у чорному корпусі з білим циферблатом недорогий
- Готово до відправки
- Код: 0101845
260 ₴
234 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник наручний у чорному корпусі з білим циферблатом недорогий. Стильний годинник на ремінці коричневого кольору, виконаний в корпусі чорного кольору з білим циферблатом, білими стрілками та цифрами. У цій моделі знаходиться кварцовий механізм, звичайна застібка. Час у годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводний ключ зі штифтом та обертати до встановлення. Працюють на батарейці-таблетці G4 (елемент 626377). Ширина ремінця біля корпусу 18 мм та 14 на застібці. Діаметр 35 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Білий |
| Колір браслета/ремінця | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 35 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Ширина ремінця | 14 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
- Ціна: 234 ₴






