
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник жіночий на фіолетовому ремінці в корпусі під колір золота. Годинник на фіолетовому ремінці, виконаний у корпусі під колір золота з такого ж кольору стрілками та мітками на фіолетовому циферблаті. У цій моделі стоїть кварцовий механізм, що забезпечує точність ходу. Застібка звичайна. Час у годиннику встановлюється класичним способом. Працюють на батарейці таблетки G4 (елемент 626377). Діаметр 35 мм. Ремінець біля корпусу 16 мм. Біля застібки 14 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Фіолетовий |
| Колір браслета/ремінця | Фіолетовий |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 35 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина ремінця | 16 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Chlef |
- Ціна: 260 ₴






