Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
. Красиві та елегантні жіночі годинники прямокутної форми чорні. Годинник жіночий в корпусі чорного кольору. Годинник наручний оригінальної форми з чорним циферблатом дуже витончено виглядає на руці. Ця модель підходить як для молоді, так і для середнього віку. У цій моделі стоїть кварцовий механізм, звичайна застібка. Час у годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводну головку зі штифтом і повертати до установки. Додаткові циферблати не активні (бутафорські). Працюють на батарейці – таблетці G4 (елемент 626,377). Ширина 32 мм, довжина 37 мм. Ширина ремінця 18 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Дизайнерські/Fashion |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Прямокутна |
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 32 мм |
| Довжина | 37 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
- Ціна: 270 ₴






