
влевовправо
Красиві та елегантні жіночі годинники прямокутної форми жовті
- Готово до відправки
- Код: 0101935
270 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Красиві та елегантні жіночі годинники прямокутної форми жовті. Годинник жіночий в корпусі жовтого кольору на такому ж браслеті. Годинник наручний оригінальної форми з чорним циферблатом дуже витончено виглядає на руці. Ця модель підходить як для молоді, так і для середнього віку. У даній моделі стоїть кварцовий механізм, застібка євро (не роз'ємна) Час у годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводну головку зі штифтом і повертати до установки. Працюють на батарейці – таблетці G4 (елемент 626,377). Ширина 24 мм, довжина 28 мм. Ширина ремінця 12 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Дизайнерські/Fashion |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Прямокутна |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 24 мм |
| Довжина | 28 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина ремінця | 12 мм |
| Загальна довжина | 180 мм |
- Ціна: 270 ₴







