
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ng>Якісний будильник з наростаючим сигналом та безшумним ходом. Будильник із тихим ходом Pearl. Якісний будильник фірми Pearl. Годинник фігурної форми з пластику комбінованого кольору. Циферблат білий. Є підсвітка/ для перегляду часу вночі/, кнопка розташована зверху. Тривалість роботи сигналу будильника до 30 хвилин, вимикається ззаду. Звук сигналу наростаючий. Також у годиннику є функція повтору дзвінка через 5 хв. Для цього під час роботи будильника необхідно натиснути на клавішу підсвітки, дзвінок вимкнеться, але через 5 хв знову спрацює. Цю процедуру можна повторювати багаторазово. Механізм кварцовий, на одній пальчиковій батарейці/елемент живлення А/. Хід плавний (не тисне). Діаметр циферблата 60 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pearl |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Колір корпусу | Різні кольори |
| Колір циферблату | Білий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Висота | 180 мм |
- Ціна: 278 ₴









