распродажа

влевовправо
Наручний годинник на коричневому ремінці з кавовим циферблатом
- Готово до відправки
- Код: 0101960
130 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наручний годинник на коричневому ремінці з кавовим циферблатом. Годинник на коричневому ремінці, виконаний у корпусі під колір золота з такого ж кольору стрілками та мітками. Скло грановане, під ним по діаметру стрази. У даній моделі стоїть кварцовий механізм, застежка обычная. Время в часах устанавливается классическим способом. Для этого необходимо до щелчка выдвинуть ключ со штифтом и вращать до установки. Работают на батарейке таблетке G4 (элемент 626, 377). Диаметр 37 мм, толщина 8 мм. Ширина ремешка 16 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Бежевий |
| Колір браслета/ремінця | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 37 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина ремінця | 16 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Chlef |
- Ціна: 130 ₴



