распродажа

влевовправо
Жіночий годинник під колір золота з малюнком на циферблаті
- Готово до відправки
- Код: 0101976
108 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий годинник під колір золота з малюнком на циферблаті. Жіночий годинник з білим циферблатом в корпусі під колір золота. Годинник наручний круглої форми з мармуровим циферблатом. Корпус навколо циферблату оздоблений стразами. У цій моделі стоїть кварцовий механізм, звичайна застібка. Час у годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводну головку зі штифтом і повертати до установки. Працюють на батарейці – таблетці G4 (елемент 626,377). Діаметр 44 мм, товщина 7 мм. Ширина ремінця 20 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Дизайнерські/Fashion |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Білий |
| Колір браслета/ремінця | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 44 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
- Ціна: 108 ₴





