Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник для підлітка на коричневому ремінці з чорними цифрами. Годинник на ремінці, виконаний у білому металевому корпусі з жовтим циферблатом і чорними добре видимими цифрами та фосфорними стрілками. У цій моделі стоїть кварцовий механізм, звичайна застібка. Час у годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводну головку зі штифтом і повертати до установки. Працюють на батарейці – таблетці G4 (елемент 626,377). Діаметр 30 мм. Товщина 7 мм. Ширина ремінця у корпусу 14 мм, але в застібці 12 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Колір циферблату | Жовтий |
| Колір браслета/ремінця | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 30 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Ширина ремінця | 14 мм |
| Загальна довжина | 200 мм |
- Ціна: 293 ₴





