
влевовправо
Годинники настільно настінні з синіми LED цифрами з температурою та вологістю
- Немає в наявності
- Код: 0102074
573 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинники настільно настінні з синіми LED цифрами з температурою та вологістю.
Годинники настільні електронні з цифрами, що світяться. Це настільний годинник з будильником, термометром та вологістю. Мають дисплей із великими чіткими цифрами. На екрані відображається рік, число, місяць та температура та вологість.Пристрій працює у двох режимах відліку часу – 12 та 24 години. Кнопки керування знаходяться на звороті годинника.
Технічні характеристики:
• Вмонтований календар: час, дата, температура, вологість;
• Цифровий яскравий дисплей;
• Часовий формат: 12/24 години;
• Тип механізму: електронний;
• Електронний будильник 2шт;
• Живлення годинника: від USB кабеля (ідеться у комплекті) довжина 2м, кабель можна змонтувати до будь- якого блоку живлення з портом USB (блок не йде у комплекті);
• AC: 110V~220V 50/ 60Hz;
• Тип сигналу будильника: стандартний;
• Діапазон вимірювальної температури: 0 ~+ 50 градусівC / 32 °F ~ 122 °F;
• Можливість перемикання температури: °С / °F;
• Колір корпусу: чорний;
• Колір циферблату: срібний;
• Колір дисплея: зелений;
• Матеріал для корпусу: пластик;
• Тип: настільний;
• 2 будильника;
•Автоматичне та ручне регулювання яскравості;
• Тип індикацій: електронний (великий шрифт);
• Розмір цифр (В х Ш): 55 х 30 мм;
• Габаритні розміри (В х Ш х Г): 75 х 228 х 35 мм;
Можливості:
• Яскравий світлодіодний екран;
• Довгий будильник із повтором;;
• Функція автоматичного вимірювання температури;
• Функція автоматичного зменшення яскравості вночі;
Годинники настільні електронні з цифрами, що світяться. Це настільний годинник з будильником, термометром та вологістю. Мають дисплей із великими чіткими цифрами. На екрані відображається рік, число, місяць та температура та вологість.Пристрій працює у двох режимах відліку часу – 12 та 24 години. Кнопки керування знаходяться на звороті годинника.
Технічні характеристики:
• Вмонтований календар: час, дата, температура, вологість;
• Цифровий яскравий дисплей;
• Часовий формат: 12/24 години;
• Тип механізму: електронний;
• Електронний будильник 2шт;
• Живлення годинника: від USB кабеля (ідеться у комплекті) довжина 2м, кабель можна змонтувати до будь- якого блоку живлення з портом USB (блок не йде у комплекті);
• AC: 110V~220V 50/ 60Hz;
• Тип сигналу будильника: стандартний;
• Діапазон вимірювальної температури: 0 ~+ 50 градусівC / 32 °F ~ 122 °F;
• Можливість перемикання температури: °С / °F;
• Колір корпусу: чорний;
• Колір циферблату: срібний;
• Колір дисплея: зелений;
• Матеріал для корпусу: пластик;
• Тип: настільний;
• 2 будильника;
•Автоматичне та ручне регулювання яскравості;
• Тип індикацій: електронний (великий шрифт);
• Розмір цифр (В х Ш): 55 х 30 мм;
• Габаритні розміри (В х Ш х Г): 75 х 228 х 35 мм;
Можливості:
• Яскравий світлодіодний екран;
• Довгий будильник із повтором;;
• Функція автоматичного вимірювання температури;
• Функція автоматичного зменшення яскравості вночі;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір циферблату | Синій |
| Додаткові характеристики годин | |
| Термометр | Так |
| Голосове сповіщення | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 228 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Висота | 75 мм |
- Ціна: 573 ₴









