-10%влевовправо
Годинник жіночий на чорному ремінці з чорними цифрами діаметр 25 мм
- Готово до відправки
- Код: 0102086
312 ₴
281 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник невеликий на ремінці з чорними цифрами та стрілками. Годинник на ремінці, виконаний у білому металевому корпусі з білим циферблатом і чорними добре видимими цифрами та стрілками. У цій моделі стоїть кварцовий механізм, звичайна застібка. Час у годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводну головку зі штифтом і повертати до установки. Працюють на батарейці – таблетці G4 (елемент 626,377). Діаметр 25 мм. Товщина 7 мм. Ширина ремінця у корпусу 12 мм, але в застібці 10 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір циферблату | Білий |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 25 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Ширина ремінця | 12 мм |
| Загальна довжина | 190 мм |
- Ціна: 281 ₴









