
влевовправо
Годинник наручний з фосфорним циферблатом
- Готово до відправки
- Код: 0102106
390 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник наручний з фосфорним циферблатом. Годинник на розтяжному браслеті (гумка), виконаний у білому металевому корпусі з фосфорним циферблатом і чорними добре видимими цифрами. Вночі, перед тим, як лягти спати, потримати годинник біля лампочки (циферблат яскравіше світитиметься). У цій моделі стоїть кварцовий механізм. Час у годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводну головку зі штифтом і повертати до установки. Працюють на батарейці-таблетці G4 (елемент 626377). Діаметр 35 мм, ширина браслета 18 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Металік |
| Колір циферблату | Інший |
| Колір браслета/ремінця | Сталевий |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 35 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Загальна довжина | 180 мм |
- Ціна: 390 ₴





