Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник на розтяжному браслеті (гумка) діаметром 40 мм. Виконані у жовтому металевому корпусі з білим циферблатом та чорними добре видимими цифрами. Браслет комбінованого кольору. У цій моделі стоїть кварцовий механізм. Час у годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводний ключ зі штифтом і повертати до установки. Працюють на батарейці – таблетці G4 (елемент 626,377). Діаметр корпусу 40 мм. Ширина браслета 18 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Алюмінієвий |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Колір циферблату | Білий |
| Колір браслета/ремінця | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Довжина ланцюжка | 180 мм |
- Ціна: 390 ₴



