
Годинник чоловічий чорний на сталевому білому браслеті
- Готово до відправки
- Код: 0102255
350 ₴
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
Годинник чоловічий чорний на сталевому білому браслеті. Стильний чоловічий наручний годинник з римськими цифрами – символ елегантності та міцності.
Цей годинник поєднує в собі вишуканий класичний дизайн і сучасну надійність. Основа виготовлена з високоякісного міцного матеріалу, що забезпечує довговічність і комфорт у носінні. Циферблат з римськими цифрами додає годиннику неповторного шарму, роблячи його ідеальним аксесуаром для будь-якого стилю – від ділового до повсякденного. Годинник виконаний з чорним циферблатом на сталевого кольору браслеті, металевими білими стрілками і римськими цифрами. У даній моделі стоїть кварцовий механізм, застібка звичайна нероз'ємна. Час в годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводний ключ зі штифтом і обертати до установки. Додаткові циферблати і кнопки не активні - бутафорія. Працюють на батарейці таблетці G-4 (елемент 626,377). Розмір корпусу 40 мм. Ширина браслета 18 мм. Товщина годинника 7 мм, загальна довжина 200 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Римські цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Білий |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ORIENTEX |
- Ціна: 350 ₴





