Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий наручний електронний годинник чорний. Годинник витончено та сучасно виглядає на руці. Виготовлені в мінімалістичному стилі. Зручні у використанні та носінні. Підходять під будь-який стиль одягу. Корпус, що відокремлюється від ремінця, зроблений із міцного пластику. Спеціальна анатомічна форма корпусу забезпечує зручну фіксацію на зап'ястку. Силіконовий ремінець дуже практичний і простий. Регулюється застібкою під розмір вашого зап'ястка. Годинник має низку функцій, як-от:12-годинний час, індикація дня тижня, рік, секундомір, підсвічування. Екран світиться 5 секунд і вимикається. Зверніть увагу, що відзначені на екрані пульс і крокомір — тільки для прикраси, годинник не має цих функцій. Керування здійснюється за допомогою однієї кнопки. Цифри світяться, що дає змогу дізнатися час і вдень і вночі, досить натиснути на кнопку. Розмір 38 мм х 34 мм. Ширина ремінця 18 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12 годин |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Браслет/Ремінець | Силіконовий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 34 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
- Ціна: 255 ₴










