
Мережевий зарядний пристрій на 6 виходів 4 - USB + 2-Type-C для iPhone Samsung Xiaomi Huawei та інших гаджетів
- Готово до відправки
- Код: 0102311
350 ₴
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
Мережевий зарядний пристрій з написом 65 W на 6 виходів 4 - USB + 2-Type-C для iPhone Samsung Xiaomi Samsung Huawei та інших гаджетів.
Потужна зарядка, створена спеціально для того, щоб стати вірним помічником під час тривалих подорожей та під час щоденного домашнього використання для заряджання одночасно кількох гаджетів (від 1 до 6). Пристрій обладнаний чотирма стандартними портами USB і двома портами Type-С, сумісний практично з усіма сучасними пристроями від різних виробників, які можна заряджати від USB зарядок. Завдяки потужності 65W і підтримці технологій PD і USB, він здатний ефективно заряджати широкий спектр пристроїв, від смартфонів і планшетів до ноутбуків, навушників та інших гаджетів. Зарядка для iPhone Samsung Samsung Xiaomi Huawei Huawei.
Характеристики: Входное напряжение: АС 100-240V. Выход: USB-А1/2/3/4: 5V 3A (на каждый порт). Выход USB-C1/2: 5V 3A (на каждый порт). Общий выход USB-А1/2/3/4 + USB-C1/2: 5V 3A. Технология: Quich Charge 3.0. С поддержкой PD. Разъемы: USB. Материал: ABS Цвет: Желтый. Длина 105мм, ширина 57мм, толщина 29мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 3.1 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Потужність | 65 Вт |
| Кількість USB-портів | 5 і більше |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Довжина | 105 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
- Ціна: 350 ₴









