Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будильник прямокутний білий. Годинник із будильником прямокутної форми. Корпус виготовлений із кольорового пластику. Циферблат білий із чорними стрілками та цифрами. Є підсвітка/ для перегляду часу вночі/, кнопка розміщена зверху. Тривалість роботи сигналу будильника до 30 хвилин. Кнопка вимкнення дзвінка розташована ззаду. Механізм кварцовий, на одній пальчиковій батарейці/елемент живлення А/, у комплект не входить.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір циферблату | Білий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 32 мм |
| Висота | 70 мм |
- Ціна: 122 ₴



