Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинники чоловічі на ремінці, виконані у жовтому металевому корпусі з білим циферблатом і чорними добре видимими цифрами і стрілками. У даній моделі варто кварцовий механізм, застібка звичайна. Час в годинах встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводну головку з штифтом і обертати до установки. Працюють на батарейці - таблетці G4 (елемент 626,377).
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 38 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Основні | |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Класичні годинник |
| Стать | Унісекс |
| Скло | Мінеральне |
| Колір циферблату | Білий |
| Колір браслета/ремінця | Коричневий |
| Форма | Кругла |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
- Ціна: 242 ₴






