Таймер побутовий для дому. Таймер 332 має великий дисплей з розміром 50 х 30 мм. Модель має лише три кнопки керування. Кнопка «STOP/START» відповідає за початок роботи/установи таймера, « MIN» слугує для встановлення потрібних хвилин, «SEC» секунд. Це компактний і зручний побутовий таймер, який обов'язково знадобиться в биту - завдяки системі відліку 0 до 99 хвилин і 59 секунд, ви зможете без труднощів налаштувати певні проміжки часу, через які буде звучати сигнал оповіщення, що встановлено кількість хвилин пройшло. Модель чудово підійде як для любителів творити різноманітні кулінарні шедеври, для тих, хто дотримується графіку прийому ліків, для спортсменів та багатьох інших.
Малі розміри, легкий вага і оптимальна форма дозволяють користуватися приладом не тільки стаціонарний, але також брати таймер з собою у разі потреби. Ця модель - це лише один елемент типу AAA ( мікропальчик), який робить її економною (у комплект не входить).
Модель 332 обладнана невеликим, але досить сильним магнітом - Достатньо притиснути таймер до металевої поверхні. У цій моделі є петелька, за яку його можна підвісити у зручному місці, а також є відкиднені підставки. Таймер з звуковим сигналом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип таймера | Електронний (цифровий) |
| Максимальна тривалість часу | 99 хв |
| Ширина | 20 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Висота | 55 мм |
| Колір | Білий |
| Особливості | Звуковий сигнал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластмаса |
- Ціна: 195 ₴










