
Годинник з термометром та вологістю HTC-2 з датчиком зовнішньої температури
- Немає в наявності
- Код: HTC-2
280 ₴
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
Годинник з термометром та вологістю HTC-2 з датчиком зовнішньої температури. Цифровий термометр-гігрометр HTC-2 Це комбінований прилад для вимірювання температури та вологості в приміщенні. Вимірювач температури та вологості повітря використовують для контролю температури мікроклімату в житлових, промислових і складних приміщеннях. Цифровий термометр-гігрометр HTC-2 обладнаний зовнішнім датчиком температури. За допомогою кріпа, його можна повісити на стіні, або використовувати як настільну метеорицію. Термометр-гігрометр HTC-2 оснащений годинами, має режим будильника і функцію пам' яті останніх макс/мін., значень температури і вологості повітря. Всі дані виходитимуть на великий екран великими символами. Роботу приладу забезпечує 1 батарейка 1,5V AAA (міні пальчик), яка постачається у комплекті з термометром-гігрометром.
Технічні характеристики:
- Діапазон виміру температури: -50°C ~ +70 °C
- Діапазон даних вологості: 10% ~ 99% RH
- Харчування: 1 батарейка ААА
- Розміри: 105 х 98 х 24 мм.
- Вага пристрою: 114 гр.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HTC |
| Тип метеостанції | домашня метеостанція |
| Вимірювання температури всередині приміщення | Так |
| Вимірювання температури поза приміщенням | Так |
| Вимірювання вологості всередині приміщення | Так |
| Вимірювання вологості поза приміщенням | Ні |
| Зовнішній датчик | провідний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 105 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Глибина | 24 мм |
- Ціна: 280 ₴



