
влевовправо
Годинник настінний (310 х 250) з корпусом під колір дерева
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 23044-ж
360 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник настінний прямокутний форми, корпус пластиковий, виготовлений під темно-червоне дерево. Механізм із стрілкою, що пливе (не тикують). Працюють на пальчиковій батарейці (елемент АА). Нова модель із чорними чіткими цифрами на циферблаті, що переливається. Ширина циферблата 230 х 185 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Матеріал циферблата | Метал |
| Колір циферблату | Золотистий |
| Тип годинника | Настінний |
| Форма | Прямокутна |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри годинників | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
- Ціна: 360 ₴

