распродажа

влевовправо
Годинники наручні прозорi
- Готово до відправки
- Код: 002527 (арт.8013)
108 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник на ремінці чорного кольору, виконані в корпусі жовтого кольору з прозорим круглим циферблатом, білими стрілками, жовтими позначками і цифрами. У даній моделі кварцовий механізм, застібка звичайна. Час в годинниках встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до другого клацання висунути заводну головку з штифтом і обертати до установки. Працюють на батарейці-таблетці G4 (елемент 626,377).
Кварцевий годинник — годинник, в яких в якості коливної системи застосовується кристал кварцу. Хоча електронні годинники також є кварцовими, вираз «кварцові годинники» зазвичай застосовується тільки до електромеханічним годинником (електронним годинником зі стрілками).
Якісні побутові кварцові годинники мають точність ±15 секунд/місяць . Таким чином, виставляти їх треба двічі в рік.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Стан | Новий |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір циферблату | Прозорий |
- Ціна: 108 ₴


