Настінний годинник VST-730 у собі будильник від 220 до світлодіодичної індикції часу, який підходить як для домашнього користування, так і для офісу. Корпус виготовлений з високопрозорого пластику, який має високий рівень виносочності. Годинник має досить гучний сигнал будильника. При натисканні великої центральної клавіші на верхній панелі він вимикається. Всі кнопки управління розташовані з тильної сторони корпусу. Світлий дзвіночок на табло, що сигналізує про увімкнений або вимкнений будильник, вимикається тумблером там же. Прибір працює від 220 до 220 в, але при відключенні електрики пам'ять зберігається завдяки вбудованому додатковому джерелу живлення ( елемент А -две штуки), при цьому табло світиться не буде. Довжина мережевого дроту china 1,5 м. Висота цифр на екрані - це 50 мм. Інструкція російською мовою прийнято.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VST |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Червоний |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 190 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Висота | 80 мм |
- Ціна: 589 ₴






