
влевовправо
Будильник із вимкненням сигналу зверху
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 136-кр
70 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Показати всі оптові ціни+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник із будильником прямокутної форми. Корпус виготовлений із кольорового пластику. Циферблат білий із чорними стрілками та цифрами. Є підсвітка/ для перегляду часу вночі/, кнопка розташована з лицьового боку. Тривалість роботи сигналу будильника до 30 хвилин. Для зручнішого вимкнення дзвінка тумблер зроблений на верхній панелі. Механізм кварцовий, на одній пальчиковій батарейці/елемент живлення А/.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xinda |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Колір циферблату | Білий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 90 мм |
| Глибина | 33 мм |
| Висота | 65 мм |
- Ціна: 70 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.




