
влевовправо
Парасолька жіноча механічна Feeling Rain No 301 D (007647)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 007647-(301 D)ю
180 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Парасолька жіноча механічна Feeling Rain No301 D. Однотонний.
| 8 | спиць |
| 3 | складання |
| 24 см | у складеному вигляді |
| 48 см | довжина спиці |
| 96 см | діаметр купола |
| ручка | прямий пластик |
| каркас | метал |
| тканина | нейлон |
| чехол |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feeling Rain |
| Тип парасольки | Складаний |
| Механізм | Механіка |
| Стать | Жіноча |
| Кількість додавань | 3 |
| Матеріал купола | Нейлон |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Наявність чохла | Так |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Матеріал спиць | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 96 см |
| Довжина у складеному вигляді | 23 см |
| Довжина спиці | 48 см |
| Вага парасольки | 300 г |
- Ціна: 180 ₴




