Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Парасолька чоловіча автомат три слона. Красива, зручна та якісна чоловіча парасолька. Цього разу дизайнери фірми Три Слони постаралися на славу та створили дійсно красивий, зручний і якісний чоловічий парасольку. Модель обладнана повністю автоматичною системою відкривання-закривання (купол парасольки відкривається й закривається в автоматичному режимі через натискання всього однієї кнопки, а ось складати парасольку потрібно вручну). Тканина склепіння парасольки зі 100% поліестеру, що забезпечує швидке висихання. Висока щільність тканини купола та передова якість використовуваних барвників надають парасольці чудові водовідштовхувальні властивості та довговічність. Ручка пряма, зроблена під лаковане дерево. Така парасолька з одного боку просто — класичний чорний із прямою ручкою, а з іншого боку — дорого та екстравагантно, родзинка — ручка під дерево, вона зручна та приємна на дотик. Модель йде з міцним каркасом із 9 спиць і системою антивітер запобігає пошкодженню парасольки під впливом поривів вітру. Незамінна система антивітер не дасть зламатися Вашій парасолі, навіть якщо її вивернути навиворіт. Спеціальні елементи в спицях (сталь + карбон) запобігають поломці каркаса. Під час поривів вітру такі спиці будуть тільки гнутися, але не ламатися. Довжина парасольки в складеному вигляді — 39 см, діаметр купола — 117 см.
| Основні | |
|---|---|
| Тип парасольки | Складаний |
| Механізм | Автомат |
| Стать | Чоловіча |
| Кількість додавань | 3 |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Наявність чохла | Так |
| Колір | Чорний |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 117 см |
| Довжина у складеному вигляді | 39 см |
| Довжина спиці | 58 см |
- Ціна: 800 ₴









