
влевовправо
Годинник наручний розмовляючий
- Готово до відправки
- Код: VST-7002
439 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник наручний розмовляючий можна використовувати не тільки як прості електронні, але і як для сліпих і людей з ослабленим зором. Годинник надійні і прості в обігу. Наручний розмовляючий годинник VST-7002 має круглу форму. Дисплей рідкокристалічний з великими чіткими цифрами. Чотири кнопки управління розташовані по зовнішньому периметру корпусу. Годинники показують 24 годинне час. Будильник має три різних сигнали ( зозуля, півень, музика ). Час повідомляється при натисканні на кнопку, а так само можна встановити режим оповіщення на кожну годину. Працює від двох батарейок таблеток G10 (елемент 389).
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 42 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Основні | |
| Виробник | VST |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стать | Унісекс |
| Скло | Пластикове |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Форма | Кругла |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Браслет/Ремінець | Пластиковий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Формат часу | 24 години |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник |
- Ціна: 439 ₴





